Лудогорец победи с 5:0 четвъртодивизионния Локомотив Мездра 1929, но дълго време преднината на разградчани беше минимална.

Макар и с втория си тим, съставът на Лудогорец изглеждаше достатъчно внушително като имена на фона на джуджето от Мездра.

Първото полуреме приключи едва с един гол преднина на разградчани. Точен беше Янаки Стоилов в 16-ата минута.

Едва след антракта паднаха повече попадения във вратата на мездренци, които видимо се измориха.

Браян Ангуло реализира в 50-ата за 2:0. Лукас Саша направи 3:0 в 61-ата, а последните два гола реализира резервата Боримир Карамфилов в 71-ата и 90-ата минута за крайното 5:0 за Лудогорец.

Стартови състави:

ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 1929: Владимир Славеев, Кристиян Кътов, Ивайло Георгиев, Емил Борисов, Юлиян Георгиев, Павел Марков, Петър Златков, Илия Илиев, Боян Цеков, Ангел Петров,Тихомир Найденов
ЛУДОГОРЕЦ: Георги Аргилашки, Христо Попадиин, Георги Терзиев, Александър Александров, Браян Ангуло, Александър Василев, Джоди Лукоки, Михаил Александров, Янаки Смирнов, Олег Димитров.