Банско и Локомотив Мездра завършиха 1:1 на стадион Свети Петър в среща от 7-ия кръг на Б група. При тотално надмощие на домакините премина първата част на срещата.

Първият гол в срещата падна в 30-та минута след като Янислав Иванов от дясно изведе вътре в наказателното поле на гостите Виктор Шишков, който не сгреши за 1:0. До края на първата част на мача неточни за домакините бяха на два пъти Георги Ангелов и веднъж Венци Бенгюзов.

През втората част на срещата натискът на домакините продължи. В 51-ва минута Руслан Иванов изведе Мартин Станкев вътре в наказателното поле, но той не бе точен от близо. В 57-ма минута главния съдия Шефкед отсъди дузпа, която само той видя при сблъсък между вратаря Александър Стоянов от Банско и Балджийски от гостите. Точен от бялата точка бе Николай Цветков за 1:1.

До края на мача непростими пропуски за домакините направиха Богомил Христов, Георги Ангелов, Руслан Иванов и Мартин Станкев от домакините и Балджийски от Локомотив Мездра. /БТА